Siwe włosy. Jakie kolory ubrań do nich pasują?

Szare włosy, czyli “pieprz i sól”, są bardzo modne. Niezależnie od tego, czy w naturalny sposób posiwiałaś, czy też barwiłaś włosy na ten kolor, w tym roku jest on bardzo popularny. Ale ten kolor włosów wymaga wielu zabiegów pielęgnacyjnych, aby zachować ich połysk i uniknąć żółknięcia. Włosy, które tracą swój naturalny kolor i siwieją, są delikatne. W związku z tym należy podwoić wysiłki, aby się nim zająć, stosując odpowiedni szampon, sporządzając raz w tygodniu niebieski lub fioletowy szampon w celu usunięcia żółtych refleksów, a na koniec, regularnie wykonując głębokie zabiegi pielęgnacyjne w celu odżywienia delikatnego włókna. Kolor ubrań powinien być również dobrany z dbałością o uzyskanie świetlistego i harmonijnego efektu. Zapoznaj się z naszymi poradami i sztuczkami dotyczącymi mody, aby znaleźć odpowiednie dla siebie kolory.

Jakiego koloru ubrania nosić, gdy masz siwe włosy?

Czarny szczególnie podkreśla złociste włosy, czerwony powiększa brązowe. A co z siwymi włosami? To proste: aby mieć pewność, że moda się zmieni, można postawić na wiele kolorów: zarówno zimnych, jak i ciepłych. Chodzi o unikanie beżów, odcieni brązu i barw fluorescencyjnych. Zamiast tego, odważysz się wybrać czerwień, która sprawi, że będziesz wyglądać jak najlepiej, a także róż i pastelowe kolory. Chłodne kolory, takie jak ciemny fiolet, północny niebieski i jodłowy lub szmaragdowy zielony, będą w idealnej harmonii z Twoimi siwymi włosami. Elektryczny błękit może być również odpowiedni, ponadto jest bardzo modny i rozjaśnia strój. Białe i czarne są również idealne do podkreślenia Twoich włosów. Ośmielaj się tej wiosny wybrać totalną biel, a z drugiej strony totalną czerń, aby uzyskać szykowny i stylowy efekt. Sukces gwarantowany!

Szare włosy i ubrania: brany jest również pod uwagę kolor skóry.

Oprócz wyboru ubrania w zależności od koloru włosów, należy również wziąć pod uwagę koloryt skóry. Rzeczywiście, jeden kolor nie daje takiego samego rezultatu na jasnej lub ciemnej skórze. Jeśli pewne kolory bardziej pasują do jednego typu skóry niż do innego, musisz najpierw wysłuchać swoich pragnień i podążać za swoimi upodobaniami! Cery matowe zostaną powiększone o pastelowe kolory, ale także o beż i biel. Masz porcelanową cerę? Pastel pasuje również do Ciebie, ale aby osiągnąć bardziej wyrazistą stylizację, zdecyduj się na mocniejsze kolory. Czarny pasuje do wszystkich odcieni skóry. Zawsze jest ultra stylowy.

Leave a Comment