eu project

O nas

Anais Apparel Luxury Lingerie jest polskim producentem bielizny erotycznej. Firma istnieje juz od 2003 roku. Nasze bogate doświadczenie i otwartość na nowe trendy, a także profesjonalne podejście do potrzeb klientów i partnerów przyniosły nam m.in. prestiżową nagrodę „Jakość Roku 2012”.

Główną inspiracją są dla nas przede wszystkim potrzeby naszych Klientów – to oni są zawsze dla nas na pierwszym miejscu. Jesteśmy przekonani, że zasługują Państwo na wszystko, co najlepsze.

Nasze kolekcje ekskluzywnej bielizny erotycznej produkowane są z najwyższej jakości materiałów – pochodzących zarówno z kraju, jak i z zagranicy. Wybierając nasze produkty – otrzymują Państwo wyroby luksusowe, odpowiadające potrzebom nawet najbardziej wymagających Klientów.

Nasza firma korzysta z programu:


Regionalny Program Operacyjny Województwa Śląskiego – realna odpowiedź na realne potrzeby

Nazwa projektu: „Podniesienie konkurencyjności firmy Anais poprzez zakup nowoczesnej, zautomatyzowanej krojowni z ploterem oraz ryglówki elektronicznej, owerloków, guzikarki i stębnówki z bezpośrednim napędem”
Nazwa Beneficjenta: ANAIS – APPAREL LUXURY LINGERIE Sylwester Ratter
Wartość projektu: 205 717, 50 PLN
Wartość dofinansowania: 100 350,00 PLN

Projekt współfinansowany przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Śląskiego na lata 2007-2013

Informacje źródłowe dotyczące Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Śląskiego na lata 2007-2013 mogą Państwo znaleźć na stronie www.rpo.slaskie.pl