Domowy outfit czy elegancka kreacja? Co, sprawdzi się na imprezę w domu?

W kwestii ubrań każda kobieta ma swoje indywidualne preferencje. Niektóre cenią wygodne rozwiązania i stawiają na codzienny, typowo miejski look, inne lepiej czują się w eleganckich kreacjach. O ile na co dzień mamy dowolność wyboru, to zdarzają się okazje, które dyktują konkretny kanon ubioru, jaki wypada założyć. Są też takie, które budzą wątpliwości. Mowa, chociażby o domówce! Wówczas postawić na komfort, czy większy szyk? Lepiej się sprawdzi domowy outfit czy elegancka kreacja? Zależy to między innymi od okazji, na jaką jest odprawiana impreza oraz tego, jaki klimat chcemy na niej stworzyć. Warto, natomiast poszukać kompromisowych rozwiązań. Do takich należy łączenie sportowych, codziennych ubrań z eleganckimi elementami. Taki modowy zabieg może zapewnić właściwy komfort, a jednocześni zaprezentuje nas w wyjątkowym i atrakcyjnym wydaniu.

Wygodnie i szykowanie. Czyli, jaki look sprawdzi się na domówkę!

Imprezy odprawiane w domu zazwyczaj pozwalają na znacznie więcej luzu niż , te klubowe, czy bankietowe. Są znacznie bardziej kameralne i raczej odprawiane symbolicznie, celem świętowania indywidulnego sukcesu, urodzin lub po prostu mają zintegrować grono przyjaciół. Dlatego, w tym przypadku można zrezygnować z bardzo szykownych kreacji i eleganckich butów, które bywają dość krępujące na dłuższy czas. Zaleca się stawiać na bardziej codzienne, domowe outfity. Nie da się jednak ukryć, że na imprezie lubimy zaprezentować się atrakcyjnie. Poza tym możemy się spodziewać, że wszyscy goście postawią na bardziej wizytowe stylizacje. Dlatego, taką okazję, jak domówka warto wykorzystać, by pobawić się modą. Można postawić na wygodne ubrania i przełamać je fajnymi, eleganckimi dodatkami. Taki zabieg zapewni ciekawą, modną i niepowtarzalną prezencję.

Zestawienie ma znaczenie! Czyli, jak stworzyć wygodną stylizację z eleganckimi elementami!

Aktualne trendy modowe są bardzo tolerancyjne. Mile widziana jest nutka ekstrawagancji i ciekawe, nietuzinkowe połączenia. Mimo wszystko nikt nie chciałby zaliczyć modowej wpadki. Jakie zatem połączenia będą udane i zapewnią modny i atrakcyjny look? Po pierwsze należy równoważyć proporcję. Jeśli wybieramy dwie typowo domowe części garderoby typu: dzianinowe spodnie i basicowy t-shirt należy dobrać do nich przynajmniej dwa bardziej eleganckie dodatki. Odpowiednia będzie skrojona marynarka i szpilki bądź eleganckie mokasyny. Świetnym rozwiązaniem jest również połączenie sukienki ze sport -owym obuwiem. Takie zestawienie zapewnia wygodny, a jednocześnie atrakcyjny i kobiecy look. Poza tym, by nadać luźnej, domowej stylizacji szyku warto uzupełnić ją biżuterią i oprawić nienagannym makijażem oraz fryzurą.

 

Leave a Comment